MP360 Gyaluk / Csiszolók
A gép ára
8 776 208,00 Ft
6 910 400,00 Ft
Raktáron
Nagyteljesítményű négyoldalas gyalu és csiszoló, amely teljes rugalmasságot biztosít a késztermékek előállításához
Nagyteljesítményű 4 oldalas gyalu és csiszoló a teljes rugalmasság érdekében kész faanyag előállításához.
Előnyök
- 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Leírás
MP360 Gyaluk / Csiszolók
Az MP360 négyoldalas gyalu/csiszoló egy nagy termelési kapacitást biztosító gép, amely professzionális műhelyek részére készült. Nagyobb kapacitással és magasabb óránkénti termelési mennyiséggel rendelkezik, mint a népszerű Wood-Mizer MP260 gyalu / csiszoló, az MP360 egyetlen menetben gyalulja/csiszolja le a deszkákat és készít különböző végtermékeket.
Read More
Videók
MP360 Gyaluk / Csiszolók
Felszerelés
MP360 Gyaluk / Csiszolók
További információ
MP360 Gyaluk / Csiszolók
| 4-sided processing | |
|---|---|
| Planing Width | 15-350 mm |
| Planing Height | 15-155 mm |
| Min. Material Length | 450 mm |
| 2-sided processing | |
| Planing Width | 15-380 mm |
| Planing Height | 15-230 mm |
| Min. Material Length | 450 mm |
| 1-sided processing | |
| Planing Width | 15-380 mm |
| Planing Height | 15-230 mm |
| Min. Material Length | 450 mm |
| Top Horizontal Cutterhead | |
| Diameter | 88 mm |
| Szélesség | 510 mm |
| Teljesítmény | 5.5 kW |
| Max. Planing Depth | 5 mm |
| Max. Moulding Depth | 10 mm |
| Bottom Horizontal Cutterhead | |
| Diameter | 72 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Teljesítmény | 4 kW |
| Max. Planing Depth | 5 mm |
| Max. Moulding Depth | 5 mm |
| Side Cutterheads | |
| Spindle Diameter | 30 mm |
| Max. Height | 100 mm |
| Max. Diameter | 140 mm |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Max. Planing Depth | 5 mm |
| Max. Moulding Depth | 20 mm |
| Teljesítmény | |
| Total Power | 13.75 kW |
| Energiaigény | 3-phase, 400 V, 50 Hz, 31.4 A |
| Behordó rendszer | |
| Teljesítmény | 0.75 kW |
| Előtolási sebesség | 3-15 m/min |
| Dust Collection Specifications | |
| Fűrészporgyűjtő Mérete | 1x 125 mm 3x 100 mm |
| Légáramlat | 4000 m3/h |
Kérjen árajánlatot
MP360 Gyaluk / Csiszolók
