MP260 Gyaluk / Csiszolók
A gép ára
5 470 652,00 Ft
4 307 600,00 Ft
Raktáron
Kompakt és sokoldalú négyoldalas gyalu / csiszoló
Négy oldalas gyalu és csiszoló a teljes rugalmasság érdekében kész faanyag előállításához.
Előnyök
- 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Leírás
MP260 Gyaluk / Csiszolók
Az MP260 négyoldalas gyalu/csiszoló egy sokoldalú, kompakt gép, amelyet professzionális faipari dolgozók, asztalosok, és ácsok részére terveztünk. Az MP260 elérhető áron kapható, és könnyen használható, egyetlen menetben munkálja meg a faanyag mind a négy oldalát, és így lehet előállítani különböző professzionális padlóburkolatokat, gyalult deszkákat, burkolatokat, szekrénylapokat, ablak és ajtó kereteket valamint bútor elemeket.
Read More
Videók
MP260 Gyaluk / Csiszolók
Felszerelés
MP260 Gyaluk / Csiszolók
További információ
MP260 Gyaluk / Csiszolók
| 4-sided processing | |
|---|---|
| Planing Width | 20-240 mm |
| Planing Height | 15-95 mm |
| Min. Material Length | 450 mm |
| 2-sided processing | |
| Planing Width | 20-280 mm |
| Planing Height | 15-200 mm |
| Min. Material Length | 450 mm |
| 1-sided processing | |
| Planing Width | 20-305 mm |
| Planing Height | 15-220 mm |
| Min. Material Length | 450 mm |
| Top Horizontal Cutterhead | |
| Diameter | 72 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Max. Planing Depth | 5 mm |
| Max. Moulding Depth | 10 mm |
| Bottom Horizontal Cutterhead | |
| Diameter | 72 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Max. Planing Depth | 4 mm |
| Max. Moulding Depth | 5 mm |
| Side Cutterheads | |
| Spindle Diameter | 30 mm |
| Max. Height | 100 mm |
| Max. Diameter | 140 mm |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Max. Planing Depth | 5 mm |
| Max. Moulding Depth | 20 mm |
| Teljesítmény | |
| Total Power | 12.5 kW |
| Energiaigény | 3-phase, 400 V, 50 Hz, 27.45 A (ECO) 3-phase, 400 V, 50 Hz, 28.8 A (PRO) |
| Behordó rendszer | |
| Teljesítmény | 0.18 kW (ECO) 0.37 kW (PRO) |
| Előtolási sebesség | 5 m/min (ECO) 2-11 m/min (PRO) |
| Dust Collection Specifications | |
| Fűrészporgyűjtő Mérete | 1x 125 mm 3x 100 mm |
| Légáramlat | 4000 m3/h |
Kérjen árajánlatot
MP260 Gyaluk / Csiszolók
