- 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
A WM3500 egy sokat bizonyított, ipari, vékony fűrészjáratú fűrészgép elsődleges famegmunkáláshoz, és olyan rönkökhöz, amelyeket nem lehet automatikus gépsorral fűrészelni. A WM3500 a versenytársakhoz képest több hasznos anyagot képes kitermelni alacsonyabb bekerülési és üzemeltetési költségek mellett, ezáltal növeli a jövedelmezőséget és lehetővé teszi különféle termékek létrehozását rövid időn belül.
A WM3500 üzemeltetéséhez elég egy gépkezelő, aki képes a rönkök kezelésére, a fűrészelésre és a lefűrészelt deszkák kivételére további feldolgozás céljából. A nagy teljesítményű elektronikus beállítómű, a központosított vezérlés, valamint az erőteljes hidraulikus funkciók lehetővé teszik, hogy a gépkezelő a minőségi végtermékre összpontosítson magas termelékenység mellett. A WM3500 széles torok kapacitása lehetővé teszi a nagy átmérőjű rönkök feldolgozását deszkává vagy gerendává a kétirányú láncos fordító, a hidraulikus padlók és a nagy teljesítményű leszorító segítségével.
A WM3500 vékony fűrészjáratú technológiával készül, ami maximalizálja a hasznosanyag-hozamot, és minimálisra csökkenti a hulladék mennyiségét valamint a működési költségeket - növelve a nyereségességet és a versenyképességet.
| Teljesítmény | |
|---|---|
| Teljesítmény | 22 kW-os villanymotor |
| Vágókapacitás | |
| Max. rönkátmérő | 100 cm |
| A Vágás Max. Szélessége | 86 cm |
| Max. Bevágási Szélesség | 78.5 cm |
| A Vágás Max. Mélysége | 33 cm |
| Max. rögzítő szélesség | 66 cm |
| Min. rögzítő szélesség | 5 cm |
| A fej jellemzőI és az opciók | |
| Beállítómű | Számítógép |
| Fej fel/le | Villany |
| Fej előre/hátra | Elektromos |
| Szalagvezető kar | Electric |
| Szalagkenő rendszer | Automatikus |
| Szalagfeszítő rendszer | Pneumatikus |
| Háncsoló | Választható |
| Fűrészporgyűjtő nyílás átmérője | 150 mm (6") |
| Opciók | Lézeres Mérő Görgős / Kettős Blokk Szalagvezetők Áramszedő Board Return Arms |
| Fűrészlap | |
| Hossz | 5000 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Szalagkerekek | |
| Átmérő | 635 mm |
| Típus | Szíjas |
| Anyag | Öntött vas |
| A munkapad jellemzőI és az opciók | |
| A munkaasztal kialakítása | Egysínű pálya |
| Ívelt állványsínek | N/A |
| Munkapad hosszabbító | N/A |
| Pótkocsi csomag | N/A |
| Alapfelszerelés | Gépkezelői állomás |
| A rönk kezelése | |
| Kézi | N/A |
| STANDARD Hidraulikus | 2 Függőleges Oldalsó Támasz Központi Rögzítő Láncos Esztergályos Mozgató Görgők Teljesítmény Kúpgörgős 2 Leszorító Rögzítők Hidraulika Szivattyú 5,5 kW |
| SUPER Hidraulikus | Központi Rögzítő Mozgató Görgők Teljesítmény Kúpgörgős 3 Dupla Függőleges Oldalsó Támasz 2 Láncos Esztergályos 2 Leszorító Rögzítők Hidraulikaszivattyú 7,5 Kw |
| A jellemzőI és az opciók | |
| Frame Construction | Cantilever |
| Energiakövetelmények | 3 Phases, 400 V, 50 Hz |
| Shop Air Supply | 110 PSI |
| Szabványok | CE |
| Opciók | Ferde behordó Transfer Deck Rönk asztal 3.6 m Rönk asztal 6.0 m Heavy-Duty Bed With Short Conveyor Air-Conditioned Operator Cab |